יום רביעי, 3 באוגוסט 2011

חוגים לתקופת הקיץ


חוגים שונים הם מהפעילויות המבורכות והטובות ביותר עבור ילדים בגילאים שונים. בין אם מדובר בחוגי ספורט דוגמת חוג כדורגל או חוג כדורסל, ב"חוגים אומנותיים" דוגמת סדנאות יצירה וכד' או בכל סוג אחר של חוגים, חשוב לאפשר לילדים שלנו לבחור בחוגים כאלו ואחרים, על מנת לפתח תחומי עניין וליהנות קצת משעות אחר הצהריים בחברת ילדים רבים אחרים.
החשיבות העצומה הזו של חוגים לילדים, מקבלת תוקף משנה כאשר מדובר בתקופת הקיץ – תקופה בה לכל הדעות חשוב למצוא לילדים כמה שיותר עיסוקים שונים ופרודוקטיביים במידת האפשר, הן על מנת שלא יסבלו משעמום והן על מנת שלא ישגעו את ההורים.
אז אילו חוגים מיוחדים ומהנים במיוחד נוכל למצוא עבור הילדים שלנו בתקופת הקיץ? ובכן, החדשות הטובות הן כי בתקופת הקיץ ניתן למצוא הרבה יותר חוגים שונים, קייטנות או סדנאות יצירה כאלו ואחרות עבור ילדים, מכיוון שמדובר בחופש הגדול. ה"בעיה" שלכם להעסיק את הילד במהלך הקיץ משותפת לכלל ההורים, מה שמביא לפתיחתן של אינספור קייטנות,סדנאות וחוגים כאלו ואחרים.
עבור ילדים אשר אוהבים במיוחד מים וכל מה שקשור בזה (ומרבית הילדים משוגעים על מים...), ישנן קייטנות שונות וחוגים מיוחדים העוסקים בתחומים שונים הקשורים למים. למשל – חוג גלישת גלים, קייטנה במסגרתה מבקרים בבריכת השחייה ובפארקי מים כאלו ואחרים מדי יום וכד'. בנוסף, קיימים חוגים רבים ושונים המנצלים את אירועי התרבות המיוחדים של הקיץ המיועדים לילדים, החל מהופעות של יובל המבולבל ושאר אומני הילדים של ישראל, ועד נסיעה קבוצתית לגמר כוכב נולד...
הנקודה החשובה באמת היא כי עבור ההורים הנכנסים לחרדה עקב הקיץ המתקרב מפני שאינם יודעים כיצד יוכלו להעסיק את ילדיהם במשך חודשיים תמימים, אין צורך להיכנס לפאניקה – ישנם הרבה מאוד פתרונות שונים, כאשר מה שהכי חשוב לזכור זה שאתם לא לבד – יחד איתכם יושבים באותה סירה עוד מאות אלפי הורים אחרים, כך שלבטח קיימים פתרונות יצירתיים עבור כל אותם אלפי ילדים היוצאים לחופש הגדול. חוגים מיוחדות וקייטנות מעניינות במיוחד לחודשי הקיץ, הם פיתרון מעניין ומהנה עבור מרבית הילדים...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה