יום חמישי, 6 באוקטובר 2011

חוג שחייה לקטנטנים

חוג שחייה לקטנטנים, הפך לתופעה פופולארית המושכת שלל הורים טריים להירשם כדי לזכות בשלל היתרונות, שמספק החוג. החוג מאפשר להורים ליצור קשר מיוחד עם בנם או ביתם הקטנים, תוך כדי שהם מפתחים יחדיו את הגוף ונהנים משלל חוויות משותפות. חוג השחייה לקטנטנים, מספק הנאה קסומה להורים ולקטנטנים, שלומדים להתאהב בשחייה ובמים.

סגולותיה של השחייה לקטנטנים


חוג שחייה לקטנטנים, מיועד לתינוקות מגיל שלושה חודשיים עד לילדים בגיל ארבע. חוג השחייה לקטנטנים, מתחיל בתקופת הסתגלות הקטנטנים למים, שנמשכת לרוב חודש. במהלכו לומדים הילדים ליהנות מהמים ומפתחים את הביטחון שמאפשר להם להיכנס לעולם המרתק של השחייה. בחודשיים הבאים הקטנטנים, לומדים את תנועת השחייה הבסיסיות ושילוב של נשימות מתחת למים. החוג מספק לקטנטנים שלל סגולות בריאותיות, שתורמות להתפתחות הגוף והנפש. תוך כדי לימודי השחייה, הקטנטנים מפתחים את שרירי הגוף, מחזקים אותם ובכך תורמים לשיפור שיווי המשקל והקואורדינציה של הגוף. השחייה ידוע בתור פעולה שמשפרת משמעותית את פעילות מערכת הנשימה, דבר המעולה לשלל בעיות הנשימה הנפוצות בגיל הרך. בשונה מחוגים אחרים, חוג השחייה לקטנטנים, דורש את השתתפותם של ההורים, דבר שהופך לחוויית התקרבות בין ההורה לילד. הילד לומד לבטוח בהורה, מנגד ההורה לומד להעניק לילד ביטחון ולשחרר אותו לעצמאות כשצריך, דבר שתורם למערכת היחסים העתידית ומונע הרבה בעיות רגשיות, שעלולות להתפתח. חוג השחייה לקטנטנים, מפתח בהם עצמאות וביטחון עצמי, תוך כדי אהבה עצומה למים. הקטנטנים נהנים משלל משחקים והפעלות שקשורות לפעילות במים, דבר שהופך את החוג לכייפי במיוחד ומושך שלל הורים וילדים להירשם.

דגשים לבחירת חוג השחייה


קיימים שלל חוגי שחייה לקטנטנים בכל הארץ, דבר שמקשה על ההורים לבחור את החוג המושלם לילדיהם. בדומה לבחירת צום מיצים, מוצרי חשמל שונים או כל מוצר אחר שמוצא לקנייה, כדאי תמיד להתחיל בתחקיר וסקר שוק מעמיק, על מנת לבחור את החוג המתאים. במהלך סקר השוק כדאי לבדוק בשלל פורומים העוסקים בנושא, על המלצות וחוות דעת בנוגע לחוגים באזור מגוריכם. כך תוכלו לצמצם את רשימת החוגים ובעצם כאן מתחיל המחקר האמיתי בו תפגשו עם שלל המדריכים על מנת לקבוע לאיזה חוג שחייה להירשם. חשוב מאוד שתבדקו את מקום החוג, עם מדובר בבריכה נקייה, עם טמפרטורה מתאימה לקטנטנים, רצוי שהבריכה תהיה בגובה שלושים ושלוש מעלות צלזיוס, כמות מינימאלית של כלור עם חילוף מים גבוה על מנת לשמור על טיהורם והתאמתם לקטנטנים. בנוסף לכך כדאי לבדוק את הסמכתם של המדריכים, האם הם בעלי ניסיון בהדרכת קטנטנים, האם האופי שלהם נעים ונוח, כך שיהיה מתאים לאופיים המיוחד של הקטנטנים. חשוב מאוד, שהמדריכים יהיו קשובים וסבלניים ביותר, בכל זאת מדובר בגיל רגיש שדורש תשומת לב רבה. חוג שחייה לקטנטנים, מספק הנאה להורים ולקטנטנים, תוך כדי פיתוח הגוף ויצירת קרבה מעמיקה בין ההורה לבנו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה