יום חמישי, 17 בנובמבר 2011

קורס למאמנים בחדר כושר

שמירה על הבריאות וחיטוב הגוף הפך בשנים האחרונות לחלק מאוד חשוב בחיינו. מחקרים מצאו כי אימון גופני קבוע במכון כושר משפיע לטובה על בריאות הגוף והנפש. כיום ניתן למצוא חדרי כושר בשלל חברות הייטק, במלונות, באכסניות, בבסיסים צבאיים, במרכזים מסחריים ואפילו בבתים פרטיים. אנשים רבים פתחו התמכרות לאימון בחדר כושר, האימון הפך בשבילם כדרך חיים ואפילו מקצועי רווחי בתור מדריכי חשר כושר או מאמני כושר פרטיים של כוכבי קולנוע ועשירים. הפופולאריות הרבה של חדרי הכושר הפכו את מאמן הכושר למקצוע מבוקש במיוחד.

להפוך תחביב למקצוע


כמעט בכל שכונה, קיבוץ או עיר ניתן למצוא כיום מכון כושר, חדר כושר מושך אליו אנשים מכל קצבות האוכלוסייה לא רק בגלל עיצוב לוגו מושך או סיסמה שיווקית מצליחה, אלה בעיקר בגלל המודעות ההולכת וגוברת בשנים האחרונות בכל הנוגע לחשיבות הפעילות הגופנית בשמירה על הבריאות הגופנית והנפשית שלנו. יותר ויותר אנשים נרשמים לחדר כושר אם זה בשביל לחטב את הגוף, לרדת במשקל, לפתח שרירים, לשמור על בריאות תקינה או לשחרר מתחים שיצטברו במהלך היום. הפופולאריות הרבה וכמות חדרי הכושר שנפתחו בשנים האחרונות הביאו הפכו את מקצוע מאמני חדר הכושר למקצוע מבוקש ונדרש. קורס למאמנים בחדר כושר מתאים לכל מי שאימוני הכושר וחיטוב הגוף הפכו בשבילו לדרך חיים והוא מעוניין להרחיב את הלמידה בנושא, על מנת לעסוק בזה בתור מקצוע. על מנת להתקבל לקורס מאמני חדר כושר על המועמדים להיות מעל גיל 18 עלי כושר בריאותי טוב.

יסודות אימון הכושר


קורס מאמנים בחדר כושר מתקיים בשלל בתי ספר מקצועיים לספורט ברחבי המדינה. הקורס מעניק לתלמידים ידע עצום ומעמיק בתחום הכושר והשפעותיו על גוף האדם מבחינה נפשית ובריאותית. מלבד ההתעסקות בתחום הכושר ופיתוח הגוף, התלמידים מתנסים במהלך הקורס בנושאים כמו תזונה, מבנה הגוף, פציעות ועוד תחומים המהווים חלק בעל השפעה על גופו ויכולותיו הפיזיות של האדם מבחינת התרגול בחדר כושר. במהלך הקורס התלמיד לומד שלל נושאים עיונים מרתקים בתחום הכושר והאימון הכוללים את התחומים הבאים: שיטות חימום, חשיבות החימום, חוק מועדוני כושר, תורת האימון, היבטים פסיכולוגיים של דימוי גוף, אימון נשים בהיריון, אימון אנשים מבוגרים, אימון ילדים, אימון אנשים מוגבלים, אימון גברים, בניית תוכנית אימונים, אתיקה מקצועית, אנטומיה ופיסיולוגיה של הגוף, פעילות גופנית, תזונה והשפעותיה על האימון, חוק מועדוני כושר, השפעת האימון על מחלות כרוניות, טכניקות אימון בחדר כושר, אביזרים בחדר כושר, תפקידי השרירים, יסודות התנועה, גמישות, יציבה, סמים וספורט, פציעות ספורט, פעילות אירובית, פעילות אנאירובית ועוד שלל נושאים מרתקים אחרים. במהלך הקורס התלמידים מתנסים באופן מעשי ומתמחים באימון על חברי הכיתה או מתאמנים בחדר כושר. הקורס מקנה לבוגריו את היכולת לעבוד כמדריכים במכון כושר או כמאמני כושר פרטיים עבור כלל האוכלוסייה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה