יום חמישי, 26 בינואר 2012

חוג צורפות – עיצוב תכשיטים

חוג צורפות, הוא חוג לעיצוב תכשיטים. החוג מתקיים בשלל מקומות בארץ ואפילו ניתן ללמוד אותו כתואר או כקורס באוניברסיטה. תחום התכשיטנות, הפך למפורסם כיום ניתן לראות, הרבה תכשיטים אשר משתמשים בהם בתור אביזר אופנתי חובה, בשלל תצוגות אופנה. יותר מזה, יותר ויותר מעצבי אופנה, משתמשים בתכשיט, בתור חלק מעיצוב הבגד. חוג צורפות, מעניק לכם חלון כניסה לעולם עשיר באומנות ועיצוב בחומר, שמהפנט אנשים.

להפוך את האהבה לתכשיטנות לאומנות


עולם העיצוב והאומנות קיים מראשית ההיסטוריה לא משנה עם מדובר בעיצוב חדרי תינוקות או עיצוב תכשיטים, לכן במקרה הזה לא המצאנו את הגלגל, פשוט הטכנולוגיה השתכללה מאז. אומנות עיצוב התכשיטים קיימת מאז ומעולם, עדויות לכך ניתן למצוא בממצאים ארכיאולוגים שונים, אפילו תכשיטי גברים. בנוסף לכך בציורים ומגילות שונות ניתן להבחין בציורים של אנשים עם תכשיטים אשר מעטרים אותם, כמו לדוגמא הפרעוניים המצרים אצלם ניתן בברור לראות עגילים, צמידים ושרשראות. חוג צורפות, מעניק לכל אוהבי התכשיטים ומי שכבר מזמן חלמו על הרצון להמציא, לעצב ולייצר תכשיטים משלהם, את האפשרות להגשים לעצמם את החלום בשלל מסגרות של חוגים אשר מתאימים לילדים ולמבוגרים. חוגי הצורפות מתקיימים בכול הארץ בשלל מסגרות לימוד. ישנו החוג למתחילים אשר מתאים לילדים או למבוגרים, שעדיין לא בקיעים בתחום ורוצים לקבל את הידע הבסיס, על מנת שיוכלו להתחיל את צעדיהם הראשונים בעיצוב עצמי של תכשיטים. מי שמוצא את אהבתו בתחום, יכול להמשיך לחוג מתקדמים, שם הוא ירכוש ידע מעמיק יותר, שיעניק לו אפשרות לקחת צעד קדימה ואפילו לממש קריירה בעולם התכשיטנות שרק הולך ומתפתח בשנים האחרונות.

מה תלמדו בחוג צורפות?


חוג צורפות ועיצוב תכשיטים, חושף אתכם לעולם שלם שלמשלב בתוכו עיצוב, יצירה וחומר. חוג צורפות מעניק לכם את הכלים, המאפשרים לכם להפוך חומרי גלם כמו קרמיקה, זהב, זכוכית, כסף, יהלומים, עץ, נייר, פלסטיק ועוד שלל חומרים אחרים לתכשיטים מרהיבים. תוך כדי שאתם מאפשרים לעצמכם לבטא את הצד האומנותי ואפילו להשתמש בצורפות בתור סוג של תרפיה. בין הנושאים שתלמדו בחוג תתקלו בחומרי הלימוד הבאים: יסודות עבודת הצורפות, יסודות העיצוב, תולדות האומנות, ביטוח תכשיטים, הלחמות תכשיטים, פונקציונאליות, אסטטיקה, עבודה עם חומרים שונים, משמעות החומרים, הברקת התכשיט תכונות החומרים, שיוף התכשיט, סוגים שונים של טקסטורות ושימוש בשיבוץ אבנים, גימור תכשיטים, ליטוש התכשיט, פיתוח יצירתיות, יסודות עיצוב התכשיטים, עיצוב ותכנון התכשיט, שלבים ביצירת התכשיט, יצירת התכשיט ועוד. קיימים קיום שלל מסגרות של חוגי צורפות, כאשר אתם באים להירשם לאחד החוגים, חשוב שתשימו לב אם מדובר בחוג מתקדמים או מתחילים, מה אתם מקבלים תמורת מחיר החוג והאם אופי המורה מתאים לכם. ביצוע תחקיר וסקר שוק יסיע לכם לבחור את חוג הצורפות המושלם לילד. חוג צורפות מתאים לכל אחד, במיוחד לאוהבי התכשיטים והאומנות מבינינו.

אין תגובות:

פרסום תגובה