יום חמישי, 29 במרץ 2012

חוגים למבוגרים

רובנו מקשרים באופן אוטומאטי את המילה חוגים עם חוגים לילדים, ואכן תקופת הילדות היא התקופה העיקרית בה נרשמים לחוגים. רובנו מספיק אחראיים על מנת להשקיע זמן, כסף ומאמץ במטרה לפתח את הילדים שלנו ולאפשר להם לגלות את היכולות שלהם ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם.
אבל בכל הקשור לפיתוח העצמי שלנו רובנו נותרים אדישים ומעדיפים להמנע מכך בשלל אמתלות – מחסור בזמן, כסף, לחץ בעבודה ועוד כהנה וכהנה...

אבל עבור אילו מבינכם שבאמת רוצים להתפתח, דעו לכם שיש לא מעט חוגים למבוגרים. כאלו שיאפשרו לכם לפתח את היכולות השונות שלכם ואפילו... לבלות את הזמן הפנוי שלכם בצורה יעילה ומהנה במקום לרבוץ מול הטלוויזיה.
על כמה מהחוגים היותר מעניינים אליהם תוכלו להרשם גם אם כבר עברתם את גיל שש עשרה וחצי, בכתבה הבאה:

עיצוב תכשיטים

נכון, אחרי שנה ואפילו שנתיים בחוג לעיצוב תכשיטים לא תוכלו לעצב טבעות אירוסין או צמידי טניס משובצים ביהלומים אבל תוכלו לעשות לא מעט תכשיטים אחרים. מרבית החוגים לעיצוב תכשיטים ילמדו אתכם לעצב תכשיטים מרהיבים באמצעות שיבוץ חרוזים על חוטי מתכת יקרה כמו זהב או כסף. כבר במהלך הקורס תוכלו לעצב לעצמכם או ליקירכם תכשיטים מדהימים פרי מעשה ידכם להתפאר ואחרי החוג יהיה לכם תחביב חדש שימלא לכם את שעות הפנאי.

אומנויות לחימה

חוג אומנויות לחימה טומן בחובו מספר לא מבוטל של יתרונות. ראשית, כמעט כל אומנויות הלחימה דורשות מהמתאמן לפתח כושר גופני לא מבוטל. במהלך אימון איגרוף, איגרוף תאילנדי, קארטה או כל אומנות לחימה אחרת המתאמן הממוצע עשוי לשרוף למעלה מאלף קלוריות, מה שעשוי לשפר את הכושר הגופני בצורה מופלאה, לפתח את סיבולת הלב והריאה ואפילו לסייע במאבק בהשמנה ולתרום לבריאות הכללית של המתאמן. מעבר ליתרונות הבריאותיים, כמעט כל אומנות לחימה מסייעת לפתח את הביטחון העצמי, את הקורדינציה ואת יכולות ההישרדות במציאות האלימה של ימנו. כמובן שחתירה לאלימות היא ממש לא המטרה, אבל אם תקלעו למצב שבו יהיה עליכם להגיב במהרה, אין ספק שהיכולות שתלמדו בקורס עשויות לעזור לכם. ועוד דבר קטן... אין גבר שלא יודה בכך שזה פשוט כיף...

חוגי אומנות ופיסול

בין אם ניחנתם בכישרון אומנותי מדהים ובין אם יש לכם "שתי ידים שמאליות" ביקור בחוג אומנות למבוגרים יוכל לסייע לכם לשפר את יכולותיכם האומנותיות בצורה לא מבוטלת. בחוגים השונים, אשר מתקיימים לרוב בשעות אחר הצהרים על ידי מורים מומחים לתחומם, תוכלו ללמוד טכניקות אומנותיות שונות, ליצור יצירות פרי מכחולכם ואף להכיר אנשים חדשים ולהתערות בקהילית האמנים באזור מוגרייכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה