יום שלישי, 26 ביוני 2012

סדנאות תכשיטים

אוהבות ליצור? אוהבת להתעסק עם אומנות? אז מה מדוע לא ליצור מה שיש לכל אחת מכן בכל מקרה – תכשיטים. סדנאות ליצירת תכשיטים הינם סדנאות אשר ניתן כסדנאות עצמאיות וכמו כן כחלק מסדנאות כלליות. ניתן למצוא סדנאות לעיצוב תכשיטים וצורפות בכל רחבי הארץ, החל מקריית שמונה ועד אילת. אז

מה לומדים בקורס עיצוב תכשיטים?


קיימים קורסים ייעודים לתחום בתוך השם הכולל של "עיצוב תכשיטים" וקיימים קורסים המקיפים את כל התחום ונלמד כל תחום באופן בסיסי. להלן מגוון של קורסים ומה ניתן ללמוד בהם:

סדנת יצירת טבעות נישואין – בסדנאות מהסוג הזה ניתן ללמוד מהבסיס ועד המוצר המוגמר את תהליך היצירה של טבעות נישואין. הקורס מומלץ ביותר לזוגות העומדים לקראת חתונה ומעוניינים ליצור את טבעת הנישואין לחתונה בעצמם, בעיצוב אישי ומיוחד המותאם עבורם ונוצר על ידם.

קורס צורפות בסיסי – למידת הבסיס ליצירת תכשיטים במגוון צורות ועבודה עם מגוון חומרים.

קורס צורפות מתקדם – מיועד בעיקר למי שמעוניין להפוך את התחביב של עיצוב תכשיטים למקצוע. למידת טכניקות מיוחדות, עבודה עם חומרים נוספים והקפדה על עבודה מקצועית ומדויקת. מדובר בקורס ברמה גבוה יותר ויש צורך בידע בסיסי לפני כניסה לקורסים מהסוג הזה.

עיצוב תכשיטים מחומרים ממוחזרים – לא קיימים קורסים רבים בתחום הזה, אך עדיין ניתן למצוא מספר מקומות בעיקר במרכז הארץ המציעים אפשרות ללימוד הקורסים הללו. מדובר בעבודה עם חומרים ממוחזרים ועיצוב תכשיטים בעזרתם.

לימודי סדנאות וקורסים בתחום של הצורפות ועיצוב תכשיטים מתאימה למתחילים ומתקדמים כאחד. מדובר בפעילות נהדרת למי שאוהבת ליצור ונושמת עיצוב ואומנות על בסיס יום יומי. מומלץ לבחור מורה בעלת ניסיון, ניתן למצוא ביקורות אודות מורות ומרכזים שונים על ידי חיפוש מהיר במנועי החיפוש. מומלץ להיעזר בביקורות של חברות ומכרים שהיו בקורסים/סדנאות אלו. חשוב לדעת מה יהיו הנושאים אשר ילמדו בקורס עצמו, על מנת לדעת האם הקורס/סדנא מותאם לצרכים שלכן.

במידה והינכן רוצות להיכנס לתחום של הצורפות באופן מקצועי, מומלץ ביותר לקחת קורס המקיף את כל התחום מא' ועד ת'. קיימים קורסים/סדנאות אשר מקיפים את כל התחום מא' ועד ת', קורסים/סדנאות אלו מותאמים בעיקר למי שמעוניינת להפוך את התחביב שלה לעסק מקצועי. במידה ואתם כבר בשלב שהעסק שלכם מקצועי, קיימים גם סדנאות המציגות עבורכם כיצד משווקים את העסק בתחום התכשיטנות וכיצד לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר. סדנאות אלו מותאמות כמובן למי שיש ברשותו כבר עסק פעיל בתחום.

לסיכום, בחרו את הקורס/סדנה שמותאמים לצרכים שלכם, בדקו היטב לקראת הרישום לקורס/סדנה את כל הפרטים הדרושים מסביב, בצעו השוואת מחירים בין הקורסים/סדנאות השונים על מנת לבחור בקורס מומלץ אך גם שמשתלם כלכלית. ניתן להגיע לכל הקורסים המדוברים במאמר זה על ידי חיפוש זריז במנועי החיפוש השונים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה