יום רביעי, 1 באוגוסט 2012

אטרקציות ביער עופר


יער עופר ידוע למטיילים רבים ומשפחות רבות כמו גם זוגות וצעירים בוחרים בו לטיולים רגליים, טיולי ג'יפים, עריכת פיקניקים, טיולי אופניים וטיולי סוסים. מי שלא ביקר ביער או שלא ביקר בו מזמן כדאי שימהר ויעשה כך. בשנה שעברה נפתח במרום יער עופר מתחם אטרקציות חדש וייחודי הנקרא ים כרמל. יער עופר משלב בין פינות חמד הטובלות בירוק כל השנה, תצפיות לעבר נוף החוף ומסלולי טיול רבים. המתחם החדש מציע מגוון רחב של אטרקציות לכל המשפחה ומתאים לכל הגילאים. המקום מציע לא רק פעילות משפחתית אלא גם אפשרות לעריכת אירועים, סדנאות, ימי כיף וגיבוש לחברות, אולם כנסים, אמפיתיאטרון ועוד. מתחם ים כרמל מציע גם בית קפה חלבי בו יש ארוחות בוקר עשירות מול נוף הים.

לטוס בין צמרות העצים

אחת מהאטרקציות הייחודיות שיש למתחם ים כרמל להציע היא מגלשת ההרים המתפרסת לאורך כ- 1,200 מ' ובה יכולים בני המשפחה, צעירים, מבוגרים, סטודנטים הלומדים לימודי מנהל עסקים או חוג אחר, וכמובן ילדים מכל הגילאים ליהנות מגלישה לאורך המסלול האתגרי בו יושבים בקרונית וטסים בין העצים. מסלול מגלשת ההרים נע מראש ההר, ממצפה עופר ומגיע עד לתחתית ההר. ניתן לשלוט במהירות הקרונית ולהשתמש בבלמים למי שמפחד מהמהירות הגבוהה וכמובן לבלום לפני סיבובים חדים במסלול. המסלול בטוח לשימוש והקרונית מאובטחת למסלול. מי שיושב על הקרונית מאבטח עצמו בחגורת בטיחות כך שאין אפשרות נפילה. המסלול מהווה חוויה גדושה באדרנלין והחוויה של גלישה בין העצים והנוף המתפרש לעיני הגולש היא חוויה שלא שוכחים.

מסלול אבובים יבש

מומלץ לחוות גם את מסלול האבובים היבש, אטרקציה בפני עצמה. אין צורך להביא בגדי ים מכיוון שמדובר באבובים בהם גולשים על פני מסלול יבש וייחודי הנועד למטרה זו. המסלול האתגרי משלב בין חווית אדרנלין אקסטרימית הדומה מאוד לחוויות שייט באבוב בנהר. המסלול כולל גלישה, קפיצות קלות וסיבובים. ילדים קטנים יכולים לשבת עם ההורה וניתן לחזרות בהורים יחד עם שני ילדים הגולשים להנאתם במורדות המסלול.

אומגה מעל צמרות העצים

חובבי אומגה יהנו ממסלול אומגה העובר מעל צמרות העצים לאורך מסלול ארוך של 80 מ'. ממקום היציאה נקשרים לרתמה מאובטחת וקופצים אל הדרך. תצפית הנוף המרהיבה הבוקעת לעיני גולשי האומגה משאירה אף היא את חותמה. יש מגבלת גיל לשימוש באומגה אם אם אתה תלמיד מכללות, ילד בוגר או מבוגר אין מניעה להשתמש באומגה, זה מאוד מזכיר אימון על שרירי גב בחדר כושר חיפה רק שתקבלו פה חוויה מלאת אקסטירים בגלישה על האומגה.

מסלול אתגרי

אם לא נגמר הכוח והאדרנלין בגוף מבקש עוד אטרקציות כדאי להמשיך וללכת אל מסלול החבלים ולקיר הטיפוס המתנשא לגובה 12 מטר. נקשרים לרתמת אבטחה, אוחזים בחבל ויורדים בסנפלינג חוויתי לאורך הקיר או בוחרים במסלול טיפוס בו מטפסים לאורך הקיר הגבוה עד להשלמת המשימה. חוויה נוספת היא מסלול גשרי החבלים בו הולכים, מטפסים ואוחזים בחבלים תלויים ומשלימים מסלול מרתק ומהנה במיוחד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה