יום רביעי, 1 באוגוסט 2012

אטרקציות באוויר


בחירה מבין מגוון האטרקציות המוצעות היום בישראל הפכה להיות משימה לא פשוטה. עם ישראל מחפש אטרקציות חדשות כל הזמן ומפעילי אתרים תיירותיים מתחרים ביניהם מי יביא את הגימיק הבא ויקדים את כולם. טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים וטיולי סוסים מתבצעים כולם על היבשה ואהובים על רוב האנשים אך לאחר פעם או פעמיים אין הטיול מרגש עוד ובני הנוער, הילדים ומרבית הגברים מחפשים את הדבר הבא שיספק אדרנלין וישאיר חיוך על פניהם לזמן רב. אטרקציות באוויר הן שם כולל לכל הפעילויות והאטרקציות שוצפות האדרנלין המתבצעות מעל פני הקרקע או בין שמים וארץ. חלק מאטרקציות האוויר מיועדות גם לזוגות הרומנטיים. בין אטרקציות האוויר ניתן למצוא סנפלינג, צניחה חופשית, טיסה בכדור פורח, טיסה רומנטית, שיעור טיסה, מצנח רחיפה, דאיה וטרקטורון מעופף.

אטרקציות באוויר רומנטיות

בין האטרקציות הרומנטיות ניתן למצוא מגוון מבצעים ודילים לטיסות בשמי הארץ, צניחה חופשית בזוג, טיסה בכדור פורח ואף סנפלינג קל המשולב בטיול טבע וארוחה רומנטית בסיום הסנפלינג המחכה לזוג המאושר והנרגש. מספר חברות מפעילות שירותי טיסה ומציעים מגוון רחב של אפשרויות. יש זוגות הבוחרים בטיסה רומנטית מעל הים התיכון ושמי תל אביב. במהלך הטיסה ניתן ללגום כוס שמפניה או יין טוב, להתפנק משוקולדים מובחרים, להביט בשקיעה מגבוה, להרגיש קרובים לכוכבים וליהנות מתצפית גבוהה וייחודית על הנוף. ישנם מספר מסלולי טיסה ובסיום החוויה הרומנטית אפשר לשלב הגעה לספא או למסעדה בקרבת השדה וליהנות מארוחת ערב רומנטית. יש חברות אשר מטיסות את הזוג הרומנטי לראש פינה ועם סיום הטיסה מעל נופים מרהיבים ותצפית על הכנרת נוחתים במנחת ראש פינה שם מחכה לזוג רכב שייקח אותם לצימר רומנטי יוקרתי הכולל ספא וארוחת ערב. זוגות האוהבים להשכים קום יבחרו בטיסה בכדור פורח המאפשרת חוויה רומנטית ייחודית בה עוזרים לצוות הבלון בהכנת הבלון, מטפסים אל הסל ויוצאים למסע בין כמה שעות מעל נופים מרתקים. אין צורך לרכוש ביטוח חיים בשביל חוויה זו, צוותי הבלון הפורח מיומנים ורק בהתאם למזג אוויר יציב יטיסו את הבלון.

אטרקציות לאוהבי האדרנלין

צעירים ברוחם ובגילם, נשים וגברים המחפשים אקשן יעדיפו אטרקציות כמו סנפלינג בו ניתן לגלוש מצוקים גבוהים בנופים עוצרי נשימה או לבחור בחווית צניחה חופשית. צניחה חופשית אפשר לבצע לבד למי שעבר הכשרה או לצנוח עם מדריך מיומן. אחת האטרקציות החדשות והמלהיבות היא טרקטורון מעופף. במקום לנסוע על סלעים ודרכי כורכר נותנים גז ועפים. מצנח רחיפה היא אופציה נוספת לחובבי האדרנלין ואהובה גם על נשים רבות, חלקן מתאמנות פילאטיס, לאחר הדרכה קצרה נרתמים למצנח הרחיפה, קופצים מעל דיונה קרוב לים ודואים באמצעות המצנח. מי שמיומן יכול לשכור מצנח רחיפה באתרים גבוהים כמו מצוקי ארבל ומקומות נוספים ובהחלט יקבל את מנת האדרנלין השבועית שלו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה