יום ראשון, 19 באוגוסט 2012

עם התרמיל והמקל


עם ישראל ללא ספק אוהב את חיק הטבע. אחרי הצבא אנחנו כבר לא יכולים לחכות עד שנחסוך מספיק כסף לטיול הגדול כדי לראות נופים מרהיבים, לחרוש את העולם ברגלינו ובסופו של דבר לחזור לארץ, עמוסים בחוויות ובמאות תמונות מדליקות. אחרי הצבא אנחנו מתחילים לחרוש גם את הארץ, מצפון עד דרום, ממזרח למערב וכן הלאה, עד שנולדים הילדים שלנו והטיולים הופכים פחות אתגריים ואנחנו ליותר עצלנים, עד שטיול הופך למילה נרדפת למנגל.

 טיולים בכרמל

ובכן, נכון, ככל שחולפות השנים יש לנו כבר פחות מרץ וכבר יותר קשה להפתיע אותנו, אבל ישנו מקום אחד בארץ שבו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בשביל הטיול המושלם ולא משנה מאיזו אסכולה אתם באים. טיולים בכרמל יכולים לשלב פן אתגרי ואף הישרדותי אבל גם לספק לכם אפשרויות של טיולים קצרים וקלילים בחסות הצל הנעים של העצים במקום ואם אתם מתעקשים, אז כן – טיולים בכרמל יכולים להסתכם בארוחת בשרים על האש ותו לא.


ההר הירוק תמיד


טיולים בכרמל הם מנת חלקם לא רק של חיפאים מאושרים שנהנים מהקרבה הבלתי נתפסת בין העיר לטבע, אלא גם של מטיילים רבים שנוהרים אליו מדי שנה כדי לטייל בין הצמחייה הירוקה תמיד ובשנה האחרונה, לצערנו התפתחה גם תרבות של טיולים בעקבות השריפה הגדולה, למרות שסוג זה של טיולים דווקא נותן את הדגש על הצמיחה ועל ההתחדשות. במידה ואתם מעוניינים לערוך טיולים בכרמל, אבל אתם כבר לא בגיל בו הולכים ברגל יותר מדי, דעו לכם שכיום ישנן מגוון אפשרויות של טיול ג'יפים בכרמל שמספקים את כל ההנאה של טיול ג'יפים רגילים, רק שהחוויה של הנסיעה ביער מוסיפה לטיול אספקט קסום ומיוחד.

 טיולים בכרמל, כמו שלא הכרתם


כולנו זוכרים ודאי טיולים בכרמל משנות ילדותנו. נראה שאין ילד בישראל שלא טייל באזור עם המשפחה הקרובה שלו או במסגרת טיולים מטעם בית הספר. למרות זאת, ככל שחולפות השנים, יותר ויותר מסלולים הוקמו על ההר הירוק והמופלא הזה ומלבד זאת, חווית הטיול משתנה ככל שאנחנו משתנים. היום ישנן אינסוף אפשרויות של טיולים בכרמל מהן ניתן לבחור ולהרכיב עבורכם את הטיול המושלם לפי הרצונות שלכם, היכולות האישיות שלכם ולפי מה שמתחשק.

 כל השנה כולה

ההר הירוק כל ימות השנה מארח כמויות עצומות של מטיילים מהארץ ומחוצה לה במשך כל ימות השנה. ישנו קסם מיוחד בערפל החורפי שמשווה לו מראה שנראה כאילו הוא לקוח הישר מהאגדות של האחים אנדרסון ובמשך ימות הקיץ, העצים הגבוהים מעניקים את חסותם על המטיילים מפני קרני השמש. דבר אחד בטוח, הנוף המדהים שנשקף מהיער מהפנט ומעורר השראה בכל מי שמטייל בו ולא משנה באיזו עונה מדובר. שיהיה לכם טיול ירוק ונעים. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה