יום רביעי, 1 באוגוסט 2012

קורס ברמנים – עבודה ובילוי ביחד


אתם יוצאים פעם-פעמיים בשבוע לפאב או מועדון טוב, אתם אוהבים את המוסיקה הרועשת, הצפיפות הממכרת, שלא נדבר על הטיפה המרה. נכון, התור בכניסה קצת מבאס והאשראי צועק הצילו, אבל מה זה לעומת בילוי מהנה במיוחד.
אז זהו, שאפשר ליהנות מכל היתרונות ולבטל את כל החסרונות. קוראים לזה להיות ברמן, האיש מאחורי הדלפק, ההוא שכל הבנות רוצות אותו וכל הבנים רוצים להיות כמוהו. האיש שהדבר היחיד שיש לו בכיס יותר משטרות, זה מספרי טלפון.
אז אם גם אתם נולדתם אי שם בסוף שנות ה-80 תחילת ה-90 ואלכוהול, מוסיקה והרבה אנשים זה המוזה שלכם, קורס ברמנים הוא בדיוק הדרך להתחיל ליהנות מהחיים (ועל הדרך, להגיע למיליון הראשון לפני גיל 40).
מעט פרטים "יבשים" על אחד הקורסים המבוקשים ביותר בישראל בקרב צעירים אחרי צבא: קורס ברמנים נועד על מנת להכשיר את לומדו בידע התיאורטי והמעשי הכרוך בעבודה כברמן בבתי קפה, פאבים, מועדונים, אולמות אירועים וכו'. הקורס נמשך בין ארבעה חודשים לחצי שנה וכולל כיתות לימוד תיאורטיות וברים ללימוד מעשי. הקורס, שעלותו נעה בין 5,000 ל-8,000 ₪ במרבית בתי הספר (ניתן לשלם על חשבון הפיקדון), מקנה תעודת ברמן בינלאומיות.
חלק עיקרי ואינטגראלי בקורס, שהפך לשם נרדף למקור של הנאה, כיף, הכרויות ואווירה נעימה, הוא השתייה. בוא נאמר שלא מומלץ להגיע לכיתות הלימוד עם רכב, אחרת יהיה לכם קשה לחזור... צעירים שבחרו בקורס ברמנים (הנלמד פעמיים בשבוע בדרך כלל), העידו כי ממש היו מחכים לימי המפגש. וזה עוד לפני שדיברנו על החברויות והקשרים הרומנטיים הרבים שיצאו הודות לקורס.
קורס ברמנים כולל שיעורים רבים בנושא יינות, שילובים, משקאות אנרגיה, קוקטיילים, בירות, מבשלות, עבודה מול קהל, עבודה מול מחשב, עבודה מול תוכנות בר, טאפאס ועוד. נושא מרכזי נוסף הוא כל עולם הקפה. תלמדו בדיוק איך להפעיל מכונת קפה סטנדרטית, כי להיות ברמן זה לאו דווקא מועדונים פרועים, זה גם בתי קפה רגועים. ובבתי קפה, תתפלאו, יש מכונת קפה, ומסוגים שונים ומשונים שחייבים לדעת לתפעל.
היתרון הגדול של מסיימי קורס ברמנים (בנוסף לכיסים הנפוחים) זה בשפע העבודה הקיים. לא צריך יותר משיטוט קצר בפלורנטין או דיזינגוף כדי להבין כמה ברים ובתי קפה מחפשים ברמנים. תפתחו עיתון, אתרי דרושים, תלמדו במקביל פסיכומטרי או תואר או סתם תשוטטו ברחובות המרכזיים ותיווכחו בעצמכם.
כמובן שגם האופציה של מעבר לים קורצת. בזמן שהחברים יעמדו בקניון או יסחבו מקררים, אתם תוכלו להגיש מיץ ענבים צונן לג'סטין ביבר בבר אקסקלוסיבי בהוליווד. ודאו כי התעודה אכן בינלאומית ובאילו מדינות היא תופסת.
אז בואו לעשות מההובי כסף. כדי שלא תגיעו לגיל 35 ותאמרו "אחח, למה לא הלכנו להיות ברמנים?"
לחיים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה