יום שני, 5 בנובמבר 2012

צפארי


צפארי, ממלכת הציפורים, פארק ציפורים המשתרע לאורך שלושים דונם ונחשב ליחיד מי סוגו בכל המזרח התיכון. הצפארי נמצא בלב הריאה הירוקה של תל אביב, בפארק הירקון, המלא בסביבה ירוקה ופורחת בקסמה. בין כרי דשא ירוקים לנחל הירקון יושב מתחם הצפארי, המאופיין בסביבה ירוקה, של צמחייה טרופית מגוונת, נחלים ומפלי מים שמשמשים את מגוון החיות, הזוחלים ויצורי הכנף, הססגוניים והמיוחדים שהובאו מכל העולם ושוחררו לחופשי במתחם פארק  הצפארי. הצפארי פתוח למבקרים, כל יום בין השעות עשר בבוקר עד שש בערב ובימי שישי, הוא פתוח בין השעות עשר בבוקר עד שלוש בצהריים. הצפארי מבטיח למבקרים, חוויה מלאה באטרקציות ומופעי חיות מסקרנים, שילהיבו כל ילד ומבוגר.

ממלכת הציפורים

ממלכת הציפורים, המשתרעת בשטח שלושים דונם, בפארק הצפארי, מהווה מוקד משיכה למגוון משפחות מרחבי הארץ והעולם. הבאים להתרשם, ממגוון הציפורים והחיות העשירות שמעשירים את הפארק במראם הססגוני וקול צפצופיהם, המגלה שיח מרתק ואינטראקציה מסקרנת, בין עשרות מיני הציפורים השוכנים במקום, אומנם לא מדובר בשיח של הוגי דעות וסטודנטיםאינטלקטואלים בלימודי משפטים, אבל עדיין, המקום מפיק את הקסם האנתרופולוגי שלו, המספק זווית מעניינת בצורת התנהלות החיים של מגוון הציפורים והחיות. במהלך הסיור בפארק, אפשר ליהנות מטיול בין השבילים הקסומים של הפארק, המובילים אותנו בין סבך צמחייה ועצים טרופים, המדמים את המקום לג'ונגל בלב תל אביב. מומלץ ליהנות מהאווירה של המקום ולא למהר לעזוב, לשבת על אחד מהספסלים הפזורים בפארק וליהנות ממראה הברבורים וציפורי הפלמנקו, המדהימים ביופיים, שטים בענווה, סביב האגם . אורך השהות המומלצת, בפארק היא לפחות ארבע שעות, בהם תוכלו לספוג את האווירה המיוחדת וליהנות ממגוון האטרקציות, המתקיימות בפארק.

אטרקציות בצפארי

בצפארי, ניתן למצוא מגוון אטרקציות ומבצעים המספקים חוויה אמיתית, למבקרים. בין האטרקציות ניתן למצוא מופע של תוכים מיוחדים וחכמים במיוחד, שנאספו ממגוון רחבי העולם ואומנו כדי ליצור את המופע המרתק, שכולל מופעי קסמים, רכיבה מיומנת למדי על אופניים, ועוד מגוון טריקים הנעשים כולם על ידי תוכים מוכשרים במיוחד, המספקים מופע מהפנט, להנאתם המלאה של מבקרי המקום. המופע מתקיים לאורך כל היום, במשך ארבעים וחמש דקות מהנים במיוחד, שאסור לפספס. התינוקיה מהווה, את אחת האטרקציות המיוחדות בצפארי. התינוקיה משמשת כאינקובאטור גידול למגוון הגוזלים, בפארק. אשר גדלים בתינוקיה, על מנת להרגיל אותם למגע וקולות האנשים. כדי שהמעבר לפארק, יהיה כמה שפחות טראומתי בשבילם. במהלך הביקור בתינוקיה ניתן להתרשם, ממגוון עצום של גוזלים מסוגים שונים, המואכלים על ידי המטפלים, בעזרת מזרק, עם צינור המדמה את לשון האם. אם גם אתם רוצים להאכיל חיות וללטף אותם, תוכנו ליהנות ממגוון פינות ליטוף הכוללות פינת ליטוף של עיזים וכבשים, פינת ליטוף של זוחלים וכמובן פינת ליטוף והאכלה של מגוון תוכים. אין צורך לעשות משלוחי פירותמיוחדים, לקראת הביקור בצפארי, על מנת להאכיל את החיות. למעשה אסור להאכיל את החיות והציפורים, באוכל חיצוני, במהלך הביקור בפינות הליטוף תקבלו את המזון המתאים לכל חיה בפארק ותוכלו ליהנות, מחוויית האכלה מרתקת. הצאפרי מהווה, פינה טרופית, מיוחדת במינה, עם מגוון אטרקציות שמספקים חוויה של ג'ונגל אמיתי, בלב תל אביב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה