יום שני, 5 בנובמבר 2012

קייטרינג לכנס משביע רצון


לוח הזמנים כבר נקבע, נשלח מזכר שאושר על ידי כל הנפשות הפועלות החלטתם כמארגנים להוסיף חן ואווירה קצת שונה אז בחרתם להתארח בפארק בו ניתן לערוך כנסים בין מפלי מים אקזוטיים ומרהיבים, כשמסביב צמחייה עשירה וצבעונית, גינת סחלבים מהגדולות בעולם ועושר בלתי נתפס,ממש הפתעם. אך מה רבה פליאתכם שלאחר קייטרינג חלבי משובח שהוגש בבוקרו של יום , בטנם של הסועדים מקרקרת כעבור ארבע הרצאות שהתפרסו להן בנונשלנטיות על גבי שש שעות .התוצר הגרוע יותר מלבד הרעב הטורדני , הינו חוסר הריכוז המשווע שדחק כל מילה שנאמרה הרחק מאזניכם ויצאתם מיום לכאורה מעשיר, כשאתם מרוקנים מאוויר.

בחירת קייטרינג

על מנת למנוע מצב בו מחצית מהתכנים יפלו על אזניים ערלות ותהפכו לשיחת היום הכי שלילית במשרד, פשוט ערכו סקר שוק. העזרו במידע לגבי קייטרינג טוב שנעזרתם בשירותיו בעבר והמידע המפורסם באינטרנט .קיימים חברות המתמחות בקייטרינג עסקי שיטיבו לספק מענה לאותם חברות וארגונים העורכים אירועים שונים כמו ארועי עובדים מדי פעם לאורך השנה. אירועים מהסוג הזה בד"כ כוללים משתתפים רבים אלא אם כן מדובר בעסק קטן המונה אנשים ספורים.כמו כן הדרג הניהולי מרבה לערוך פגישות עסקיות עם לקוחות קיימים או עם לקוחות פוטנציאלים. הן באירועי עובדים והן בפגישות עסקיות שכאלה נהוג להגיש כיבוד כזה או אחר.
היה ולאחר חיפושים דקדקניים ,אחת והחברות מצאה חן בעיניכם ועונה על צרכיכם מבחינת התאמתה לקהל היעד ואורחי הארוע , אל תהססו לקבוע מפגש בו תטעמו ותרכיבו ,יחד עם מארגני הקייטרינג, תפריט מנות ומטעמים לפי גיל ,מין, סיבת הכינוס ומצב רוחם של המוזמנים.במידה והמזון משביע את הרצון והבטן, עברו לשלב הבא בו תתאמו בין לוחות הזמנים המוקפדים מאוד של הכנס לבין מועד ההסעדה.כמו כן ,ביום הארוע, חייבת להיות התאמה בין ציפיות המארגנים לקייטרינג המבצע.

מה מוגש?

תפריט קייטרינג מותאם לסוג הארוע העסקי.ארוע כמו הרמת כוסית ,לדוגמא, מכיל בד"כ את העובדים והדרג הניהולי. זו מעין הפסקת עבודה לשם הרמת כוסית שלאחריה שבים ל"מרוץ" . בארוע כזה יש צורך בחלל מרווח ומנות קלילות שיאפשרו לעובדים לשוב לעבודה ללא תחושת כבדות.מומלץ להגיש מנות כריכונים, ירקות חתוכים בצורות מעניינות, סיגרים ממולאים, קישים קטנים, בורקסים או מאפים שונים וכמובן פלטת מתוקים ומכונות קפה בשתיי עמדות לפחות לשם נוחיות הקהל.
דוגמא נפלא הייתה כשהשתתפתי בכנס ב- http://www.urbanevents.co.il וידענו להעריך את האיכות של המקום.
במידה ומדובר בכנס ארוך או כנס המשלב בתוכו מספר הרצאות שפרוסות על פני כמה ימים, חשוב כמובן לוודא שחברת הקייטרינג מספקת מאכלים מגוונים ומשתנים. זה די מלאה לאכול כל יום אותו דבר, ודאו מראש שאתם מקבלים בכל יום בכנס מאכל אחר או מטעם אחר. אל תתפשרו על זה. כהמלצה, בקשו מהחברות הקייטרינג מספר תפריטים אלטרנטיבים.
הקפדה על קייטרינג בסטנדרט גבוה יסייע בקליטת התכנים ויהפוך את הארוע לכזה שידברו עליו עד הארוע הבא.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה