יום שני, 5 בנובמבר 2012

ארוחת שף בבית


אוכל אנחנו לא יכולים לחיות בלעדיו, הוא מספק לנו את האנרגיה לחיות ומצד שני הוא מהווה את ההנאה שלנו בחיים. אם נשים לב כל יציאה שלנו לבילוי, כוללת בטוחה אוכל, הבילוי הכי אהוב עלינו זה בילוי במסעדת שף יקרה וטעימה. תחום הקולינריה פרח, עקב דרישה זו, קיימים הרבה שפים שמעניקים שירותים אישיים, המנצלים את אהבתנו הגדולה לאוכל טוב. הזמנת שף להכנת ארוחה משפחתית או ארוחה חגיגית לאירוע, הפכה לטרנד אמיתי ומושך.


תפתיעו את האורחים

אנחנו אוהבים לארח אנשים בביתנו הקט, בכול הזדמנות שנקראת לדרכנו. קיימות מגוון סיבות כדי לערוך ארוחת ערב חגיגית בבית, סיבות כמו: חגיגת יום הולדת עם חברים טובים ממגמתלימודי מנהל עסקים, ארוחת חג משפחתית עם כל המשפחה הקרובה, אירוע עסקי עם לקוחות פוטנציאלים או סתם ארוחת ערב נחמדה עם חברים טובים וקרובים. ארוחת ערב חגיגית, בה אנחנו משקיעים את מיטב המשאבים והאמצעים שברשותנו, על מנת להרשים את האורחים ולגרום להם ליהנות מארוחה טעימה, שתייה טובה ואווירה מעולה. ההשקעה כוללת את ניקיון הבית, קישוטו בפרחים ליצירת ארומה טובה, סלסלת פירות ליצירת מראה טבעי והוצאת הכלים הכי יקרים, כדי להרשים את האורחים. הרבה אנשים התחילו להשקיע בהזמנת שף להכנת הארוחה החגיגית בבית. לפני הארוחה החגיגית, הלקוחות יושבים עם השף בארוחות טעימות, בהם השף ממליץ להם ממגוון המתכונים שלו. בסוף הישיבה, קובעים את התפריט הרצוי ואת לוח הזמנים במהלך הארוחה. אם הלקוחות רוצים להפתיע את האורחים, הם יכולים לשלב עם הארוחה סדנא על מגוון נושאים הקשורים לאוכל או לשתף את האורחים בתהליך הבישול עם השף במטבח. שף משדרג כל ארוחה ומותיר רושם בלתי נשכח אצל האורחים, אפילו יותר מזה, ברגע שהאורחים יגיעו ויגלו שהארוחה בוצע בידי שף מקצועי, הם מאוד יעריכו את ההשקעה.

תשקיעו במשפחה

הורים נוהגים היום לעבוד שעות ארוכות מחוץ לבית, להשאיר את הילדים ללא השגחה או עם מטפלת שתפקידה לשמור אליהם ולדאוג לכל צרכיהם בזמן שההורים לא נמצאים בבית. הדאגה לרוב כוללת, בישול, הכנת שיעורים ובידור הילדים. ההורים לא באמת יכולים לדעת מה איכות האוכל שמעניקה המטפלת לילדים. המודעות לתזונה היום מאוד גבוה, בכול הנוגע לשמירה על אורח חיים בריא וגוף בריא. אנשים היום מודעים לקשר בין אכילה נכונה וחיים טובים, תזונה טובה מעניקה לנו את כל הויטמינים והמינרלים, שאנחנו צריכים על מנת להיות ערניים, שמחים ובריאים, ושבבדיקות דם יהיו תוצאות מאוזנות בכל הקשור לויטמינים. הורים העובדים רוב שעות היום או כאלה שאינם יודעים לבשל, שוכרים שף על מנת לבשל להם ארוחות ביתיות. השף נפגש עם ההורים וביחד הם קובעים את התפריט לכל השבוע, תפריט שכולל בתוכו את כל מרכיבי התזונה הנדרשים לילד המתבגר. הילד נהנה במהלך השבוע מתזונה נכונה, אוכל טעים ומשביע, מה שמפחית את דאגת ההורים לשלום הילד ואפילו גורם להם לקנא.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה