יום שני, 5 בנובמבר 2012

ארוחה רומנטית בטבע עם שף, נרות וכינורות


ארוחה רומנטית בטבע תגרום לכל זוג הנאה צרופה ומיוחדת. שפים רבים בישראל מציעים את שירותיהם לערוך עבור הזוג הרומנטי החוגג אירוע מסוים כמו העלאה בדרגה, הצעת נישואין, סיום תואר ראשון בתחום לימודי חינוך, לימודי משפטים, לימודי סיעוד או כל תחום אחר ועוד. ארוחה רומנטית על ידי שף פרטי המכין עבורכם ארוחת גורמה בליווי כל האביזרים הנדרשים כמו שולחן מכוסה במפה לבנה וצחורה, סכו"ן מכסף, צלחות חרסינה יוקרתיות, כוסות יין מהודרות וכמובן פמוטים עם נרות ליצירת האווירה הרומנטית המושלמת. שפים רבים ערוכים ומיומנים לבצע עבורכם ערב רומנטי בלתי נשכח שיגרום לחוויה משותפת שתיזכר שנים רבות ותאחד לבבות.

למה ארוחת שף בטבע ולא בבית

שף פרטי יכול להכין ארוחת גורמה בכל מקום. השילוב בין טבע ואוכל הוא שילוב מנצח וייחודי. היציאה לחיק הטבע תוך אפשרות לטייל בשמורה יפהפייה ואז כגורם הפתעה להוביל את בן או בת הזוג למקום ידוע מראש ובו מחכה על ראש ההר או ליד מקום תצפית על הכנרת, ים או כל נקודת תצפית מיוחדת שף עם שולחן ערוך. ההפתעה המחכה לבן או בת הזוג תהיה חוויה אותה לא ישכח לעולם. ישיבה לצד שולחן ערוך מהודר, פתיחת בקבוק יין על ידי השף באופן אישי ואז צפייה בשקיעה תוך החזקת ידיים ואיחוד לבבות. לאחר מכן עם רדת החשיכה מדליקים נרות על השולחן והשף מגיש בעצמו את מנות האוכל שהכין לזוג. עם סיום הארוחה הזוג יכול להישאר בטבע, להדליק מדורה וליהנות ממרבד כוכבים ושקט, לספוג את הטבע עמוק ולנצור רגעים אלה לעד.

מה שף יכול להציע לארוחה בטבע

שפים רבים המציעים אפשרות של ארוחת גורמה רומנטית בטבע יתאימו תפריט מיוחד לארוחה זו. כמעט כל סוג אוכל ניתן להכין אך ההמלצה היא להתייעץ עם השף, תוך התחשבות בטעם המועדף על בן או בת הזוג, ולבחור מהתפריטים השונים שהשף הפרטי מציע לזוג. לרוב מורכבת הארוחה ממספר מנות כאשר פותחים את הערה בשמפניה צוננת או יין אדום. לאחר מכן השף מגיש מנה ראשונה כמו פטריות ממולאות בכבד אווז ולאחריה מוגשת מנה עיקרית הכוללת בר, דג או מנה צמחונית ייחודית. הכל בהתאם לתפריט הנקבע מראש תוך התאמה לסוג האירוע ולטעם האישי של הזוג. לסיום יקבל הזוג הרומנטי קינוחים.

איך לבחור שף לארוחה רומנטית בטבע

שף הלומד בקורס מקצועי לא רוכש ידע או ניסיון בבישול ואירוח בטבע. זהו ניסיון נצבר בדיוק כמו בתחום עיצוב חדרי תינוקות או אומנות המקנים בעיקר ידע תאורטי. לכן, כדאי לברר עם השף האם הוא מנוסה בבישול בטבע, האם יש לו את הציוד הנדרש וכדאי לבקש תמונות מארוחות גורמה שביצע עבור זוגות אחרים. שף מנוסה יוכל להמליץ על אתרים בטבע מרשימים לארוחה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה