יום רביעי, 6 בפברואר 2013

למלא את שעות הפנאי באמצעות חוגים


המצב הכלכלי שלנו, גורם למתח רב, הרבה אנשים מרגישים כי הם חייבים "להדק את החגורה" ולוותר על דברים שעולים להם כסף רב. אבל אפילו במצב הכלכלי הגרוע של היום, חשוב שכל אחד מאתנו ישתתף בפעילות של חוגים על מנת להשתחרר מחיי היום יום המעיקים. ישנם חוגים שמפעילים את הידיים ,את הראש וחוגים כמו יודה, המרגיעים לנו את הנשמה. לעולם אל תעשו חשבון ,מה הייתם יכולים לעשות עם הכסף שאתם מוציאים על חוגים, מחשבה זו היא אינה בריאה, כי אם אנו עובדים כל כך קשה על הכסף שלנו, אנו גם צריכים ליהנות ממנו. אל תשכחו את העובדה שאם הנפש שלנו רגועה, אז הגוף יתפקד הרבה יותר טוב.


חוגי אימון הרבה אנשים מתעניינים בחוגים וקורסים של אימון אישי ואימון זוגי,  הרבה מן האנשים הללו שואפים אף להיות מאמנים בעצמם, ישנם חוגים של אימון אישי וזוגי אשר תוכלו להתקדם בהם ולהמשיך ללמוד הלאה על מנת להגיע למקצוע של מאמן אישי וזוגי. ניתן למצוא חוגי אימון באינטרנט לקבל המלצות עליהם ולהירשם.


חוגים לילדיםחוגים לילדים, מפתחים את הפעלות המוטוריות. ישנם כל כך הרבה חוגים שתורמים להתפתחות ולמוטוריקה של הילד , עליכם לדעת כאשר אתם רושמים את ילדכם לחוג, אם למפעיל החוג יש גישה טובה לילדים, האם הוא נותן להם יחס חם ואישי? האם יש למפעיל זה ניסיון עם ילדים? כדאי גם לדעת אם הילד נמשך לחוג או לא, אם הוא ידבר עליו בהתלהבות בכל פעם שהוא יחזור הביתה או יראה נכונות גדולה ללכת לחוג אז סימן שהחוג אכן מתאים לו.


חוגים תורמים גם לכושר הלמידה של הילדאם אתם כהורים, שמים לב כי חלה השתפרות אצל הילד בלמידה ובהתפתחות, סימן שהחוג אכן תורם לילדכם הרבה,  זכותכם אף להשתתף ולראות את אחד השיעורים בהם נלמד החוג שבחר בו ילדכם.. יש חוגים שהם אהובים על הילדים במיוחד, אחד מהם זה  חוג אנימציה,  הילדים מתלהבים מהדמויות המוכרות להם מתכניות הילדים השונות, הילדים  ולומדים לצייר אותם. זוהי חוויה נפלאה לילדים וחוג זה הינו מומלץ ביותר.


חוגים גם למבוגריםעד לפני שני החוגים היו מיועדים רק לילדים, אז במשך הזמן, התחיל להתפתח גם חוגים למבוגרים, למרות שהמבוגרים עובדים, .הם ימצאו פנאי להעשיר את עצמם בידע ובתחביב נוסף שתמיד חלמו לפתח אותו .כמו למשל חוג לציור, חוגי מלאכת יד, היסטוריה, שירה , מוסיקה, ריקוד ועוד.  בדרך כלל הילדים ילכו לחוגים כמו ספורט ואילו המבוגרים ילכו לחוגים של אירובי, ספינינג וזומבה. הרבה חוגים מעניינים הכוללים הרצאות, העצמה אישית לנשים כלולים בחוגים למבוגרים ויש בהם עניין רב. הרבה מתנ"סים ברחבי הארץ פתחו חוגים למבוגרים בשעות הערב כך שיוכלו להתאים לזמנם של המבוגרים. את החוג  שאני למדתי שמעתי עליו באירוע משפחתי אצל אורבן אירועים בשולחן ישבה קרובת משפחה שלי שסיפרה על אמון אישי ועל החוג הנפלא שהיא לומדת בו .,מזמן חיפשתי משהו דומה ולאחר האירוע, לקחתי ממנה את  הטלפון ונרשמתי לחוג, כיום, אני מפתחת את המקצוע ומתעתדת לעבוד בו בדרך מקצועית יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה