יום שבת, 30 באוגוסט 2014

חוגים בחדר כושר הולמס פלייס ראשון לציון

צמד המילים "חדר כושר" שזכו בעבר למשמעות של אימוני כוח על גבי מכשירים, שינו במידה רבה מאוד את משמעותם. כיום, הפעילות בחדרי כושר מודרניים כוללת הרבה יותר מניפוח שרירים ותו לא.
גם בעיר היין, מגמת השינוי באה לידי ביטוי. חיפוש באינטרנט, תוך שימוש בביטוי "חדר כושר ראשון לציון" מגלה שפע של חוגים שמוצעים בבית הכושר המוביל מבית הולמס פלייס. ריכזנו להלן את מכלול החוגים, שכל אחד וכל אחת ימצאו בהם את הפעילות או הפעילויות המתאימות להם.
·         ספינינג – רכיבה על גבי אופניים נייחים, בעצימות משתנה ובליווי מוזיקה סוחפת. הדינאמיקה של רכיבה בקבוצה, בחלל ממוזג, מספקת אנרגיה מיוחדת במינה שמשפרת את היכולת להגיע להישגים ולהתמיד.
·         פילאטיס – דרך מצוינת לחטב את הגוף ולחזק את השרירים המייצבים גם יחד. במכון שבראשון לציון  מתקיימים חוגי פילאטיס שנערכים על גבי מזרנים ייעודיים, במטרה לחזק את שרירי הבטן, להאריך שרירים, להגמיש אותם ולתרגל תוך כדי כך גם נשימה נכונה.
·         שריפת שומנים – חוג זה הינו מבוסס על טכניקות אירוביות שמתקיימות באווירה סוחפת ומלאת אנרגיה. המטרה כאן היא להגיע להישגים גבוהים בשריפת שומנים ובחיטוב הגוף, תוך כדי קיום אימון אירובי באיכות גבוהה.
·         זומבה – את שגעון הזומבה כבר כמעט אין צורך להציג. למי שבכל זאת לא שמע, לכל מי שעדיין לא חוותה, מדובר על חוג המבוסס על פעילות גופנית אירובית, עם אלמנט של ריקודים דרום אמריקאים סוחפים.
·         מתיחות – המתיחות, שמלוות כל פעילות ספורטיבית, מקבלות כאן את המקום הראוי. השיעורים עובדים על הגמישות, הארכת השריר ושיפור היציבה עם חיזוק הגוף.
·         פלדנקרייז – שיטת פלדנקרייז, שפותחה על ידי מומחה ישראלי בעל שם, עובדת בעיקר על גמישות ויציבה נכונה. היא מצוינת לסובלים מכאבים ומתאימה גם לאנשים שמתקשים לבצע פעילות גופנית סדירה, בשל סיבות של גיל או מצב בריאות.
·         בודי קונדישן – חוג ייחודי זה מסייע בקבלת שרירים חזקים ומעוצבים. באמצעות תרגילים ממוקדים משיגים תוצאות בחיטוב הזרועות, הבטן, הישבן ועוד. הפעילות מומלצת להשלמת תהליך של ירידה במשקל עקב דיאטה או לאחר הלידה.
·         אשטנגה יוגה – עיבוד ייחודי של היוגה המוכרת, עם יותר דינאמיות וקצב.
·         אירובי מדרגה – פעילות אירובית קלאסית, מצוינת לפעילות הלב והריאות.
·         ריקודי בטן – חוג מהנה במיוחד, של ריקוד ייחודי וקסום, בליווי מוזיקה מרגיעה ויוצאת מגדר הרגיל.
·         אינטרוולים – פעילות אירובית שמשלבת גם אלמנטים של כוח. הפעילות, שמתקיימת לסירוגין, מביאה תוצאות מצוינות.
·         פיט בול – חיזוק הגוף, השרירים והיציבה, באמצעות כדור ייחודי.

·         התעמלות בונת עצם – תופעת דלדול העצם ובריחת הסידן נפוצה יותר בקרב נשים אך קיימת גם בגברים. התעמלות זו חשובה מאוד לא רק לשיפור מצב קיים אלא גם למניעת מצב של החלשות העצמות בעתיד ולכן לוקחים בה חלק גם אנשים צעירים יחסית שרוצים לשמור על גופם.

אין תגובות:

פרסום תגובה